MITSUBISHI klimatizačné jednotky kompaktné

Kompaktná nástenná klimatizácia s nízkou hlučnosťou. Tieto klimatizácie sa vďaka svojim malým rozmerom výborne hodia do každého typu interiéru. Vďaka filtrom nano-platinum je dosiahnutá vysoká čistota vzduchu. Filter eliminuje taktiež pachy, baktérie a alergény. Vnútorná jednotka je vybavená patentovanou technológiou Dual Air Guide, ktorá zabezpečí, že pri chladení nebudete mať pocit prievanu a pri kúrení zabezpečí optimálnu distribúciu vzduchu.

Jednotky sú tak tiché, že pokiaľ sú v režime prevádzky, iba ťažko ich budete počuť.

Ďiaľkový ovládač disponuje funkciou I-save, ktorá zníži teplotu v režime vykurovania na 10°C a zabezpečí temperovanie priestoru počas vašej neprítomnosti bez zbytočného plytvania.

Týždenný časovač je ďalšou funkciou zvyšujúcou komfort používania a počas vykurovacej sezóny je takmer nevyhnutnosťou. Jednoduché ovládanie a prehľadný displej sú samozrejmosťou.

Jednotka má ľahký prístup k základným častiam a umožňuje rýchle a dôkladné čistenie - pretože vyčistená klimatizačná jednotka je zdravšia, má efektívnejší chod a až o 30% nižšiu spotrebu.

K vnútornej jednotke je možné pripojiť online ovládač a následne monitorovať a riadiť klimatizáciu nadiaľku cez internet pomocou smartfónu alebo tabletu.

Prospekt MSZ-SF

Prospekt MSZ - GF

Prospekt MSZ-AP

Mám záujem o tento produkt